25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków

Ostrowiec Świętokrzyski – świętokrzyskie

Uprzejmie witamy mieszkańców miasta Ostrowiec Świętokrzyski. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik, która zajmuje się profesjonalną naprawą wtryskiwaczy CR (Bosch, Delphi, Denso czy Siemens), pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen Audi, Seat i Skoda), pompowtryskiwacze samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Naszą specjalnością jest także regeneracja turbosprężarek samochodów osobowych. Wszystkie naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych, bardzo sumiennych pracowników, którzy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, starają się oddawać w Państwa ręce produkt o najwyższej jakości. Na wyposażeniu naszej pracowni znajdują się stoły probiercze firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox, gwarantujące praktycznie fabryczne pomiary oraz możliwości korekty. Do każdego zregenerowanego wtrysku lub pompowtrysku dołączany jest protokół. Sugerujemy Państwu wysłanie zdemontowanych wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy poprzez kuriera. Po informacje odnośnie adresu oraz kontaktu z naszą pracownią, odsyłamy Państwa do zakładki „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Aleja 3 Maja 12
Kod pocztowy: 27-400, Ostrowiec Świętokrzyski
Współrzędne GPS:
N 50° 56' 8.499'' E 21° 23' 12.869''

 

lub

 

Ulica: 11 Listopada 6
Kod pocztowy: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.